Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Youtube’da beğenerek takip ettiğim kanalları aktarmaya çalışacağım.

Sıralamanın önemi yoktur demeyeceğim herkes gibi. Bizde sıralama önemli :D

En çok verim aldığım 10 inşaat mühendisliği kanalını sırasıyla sizlerle paylaşıyorum :D

Keyifli okumalar,bolca takip etmeler..

 

1)Erdem Fidan : Açık ara en beğendiğim Youtube kanalıdır.Düzenli olarak video atan ve şantiyenin üstadı diyebileceğimiz Erdem Abi’ye bilgilerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum.

https://www.youtube.com/user/erdmfidan

 

2)Mert Şef : Mert Şef,hem okuyor, hem çalışıyor,hem de bizlere eşsiz şantiye Vlogları sunuyor.Ne yalan söyleyeyim çay demleyip oturup Mert Şef’i seyretmek çok zevkli :D

https://www.youtube.com/channel/UCLrcgcfo9YzTJdL9Y10qYWg

 

3)Sanal Şantiye : Video atılmıyor olabilir Youtube kanalına fakat o gemi bir gün gelecek :D Yakında en güzel videoların sizinle olması dileğiyle.Bizim gibi üniversiteli gençlerin böyle güzel bir blogda yazabilmesini sağlayan bu ekibe canı gönülden minnettarım.

https://www.youtube.com/user/sanalsantiye/videos

 

4)Mimar Ender Okan : Hakkını yemek istemedim Ender Abi.Mimar olsan da bu listeye eklemeliydim seni çünkü ”Kaba İnşaat” serisi ve ”Proje Okuma” videoların beni ne kadar aydınlattı bilemezsin.

https://www.youtube.com/channel/UChDKiP2ovRmIonmSTbCimdw/featured

 

5) İş Makineleri Kerem Usta : İş makinesi denince akla, hemen onun adı gelir.Kerem Usta’yla hafriyatta iken dev yılanlara,batmış tırlara,yanmış Tofaş’lara rastlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCrIj8ABnTsRoPIWUpavPIjg

 

6)Beyaz Tahta : Mukavemet 1 ve 2’yi kendilerinden dinlediğim hem makina mühendisliği okuyup hem bizlere video çeken hocamızın da hakkını yemek istemedim :D

https://www.youtube.com/channel/UCML-zKeDhbLHc_mSANnOqUQ

 

7)Taze Mühendis : İnşaat mühendisliği okuyanlar zaten TazeMühendis bloğunu tanıyorlardır. Youtube kanalını da sizlere tavsiye etmek istiyorum :D

https://www.youtube.com/channel/UCxVt1OaHS5PEaZNgHzUsg8Q/featured

 

8)İmo videoları : Alanında uzman olan mühendislerimiz tarafından verilen seminerlerin yayınlandığı bu kanallar gerçekten çok yararlı.Videoları uzun olabilir (x2 hızda izliyorum ben karar size kalmış 3 mü yaparsınız 😊) Fakat bilgisel açıdan size çok şeyler katacak.Ankara şubesini takip ediyorum ben :D

https://www.youtube.com/channel/UCHO7Q9tD2p2eQm3cU59zHDA/featured

 

9)Video Eğitim : Haluk hoca’mızın hakkı ödenmez.Bir çok ücretsiz eğitimi Youtube kanalından bulabilirsiniz.(Excel ve İngilizce eğitimleri çok kaliteli benden demesi👌)

https://www.youtube.com/channel/UCrVR30q-Seo82gBhmAe_1uQ

 

10)Barış Özcan : Mühendislik alanında bilgi vermek için her zaman mühendis olmak gerekmez.Mühendis abilerime,ablalarıma,kardeşlerime bu Youtube kanalını şiddetle tavsiye ediyorum.İzleyin çok şey değişecek..

https://www.youtube.com/user/b31416

Hayatıma yön veren videolarından birisini sizler için aşağıya bırakıyorum.

 

Bu içeriğimi puanlar mısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here