Ana Sayfa Güncel Haberler İŞKUR İşbaşı Eğitimle Gençlere Günlük 54 TL Harçlık Veriyor.

İŞKUR İşbaşı Eğitimle Gençlere Günlük 54 TL Harçlık Veriyor.

- Reklam-

 

Özellikle yeni mezun ve öğrenci arkadaşlar için yararlı bir haber olacak gibi duruyor.

Hem iş tecrübesi kazanıp hemde aylık 1400 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz.Bir çok sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de katılım olması bekleniyor.Şuan Mersin ilinde bir firma İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI (İEP) başlığı altında  İnşaat Mühendisi arıyor.  Bu programdan işveren hiçbir kaybı olmazken kursiyerlerin GSS, iş kazaları ve mesleki rahatsızlıklar içinde sigorta primleri İŞKUR tarafından ödeniyor. Bu şekilde herkes kazanmış oluyor. Söz konusu eğitim toplam 12 ay devam edeceği belirtiliyor.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al

2 YORUM

    • Yani maaşınız belli bir süre İŞKUR tarafından karşılanıp sigortanız yapılıyor İş veren maddi hiç bir kaybı olmadan size iş verip tecrübe kazanmanıza yardımcı oluyor ayrıca Asgari ücretin %40 kadar daha kendisi ödeyip onu vergisinden düşebiliyor.Tavsiyem İşkur kaydınızı yaptırın danışmanınızla görüşün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Barajlar Neden Gereklidir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Baraj eski zamanlardan beri insanlığın su ihtiyacını karşılamak ve tarımsal alanların sulanması amacıyla inşa edilen su yapılarıdır. Günümüzün modern barajları stratejik öneme sahiplerdir. Çünkü;...

Kolonlar