17 Ocak 2020
Ana Sayfa Güncel Haberler THBB Yapı Malzemeleri Laboratuvarının Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

THBB Yapı Malzemeleri Laboratuvarının Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

2007 yılından bu yana inşaat, hazır beton, çimento, agrega ve kimyasal katkı sektörlerine hizmet veren Türkiye Hazır Beton Birliği Yapı Malzemeleri Laboratuvarının web sitesi yayın hayatına başladı. Kuruluşundan itibaren TS EN ISO IEC 17025 standardına uygun çalışmalarını yürüten THBB Yapı Malzemeleri Laboratuvarının web sitesi deney ve kalibrasyon hizmetleri konusunda detaylı bilgiler içeriyor ve ilgili formlara daha kolay erişim imkânı sunuyor.

TÜRKAK tarafından AB 0767 T numarası ile deney bölümünden, AB 0131 K numarası ile kalibrasyon bölümünden akredite olarak hizmet veren THBB Yapı Malzemeleri Laboratuvarında, mevcut yapıların beton kalitesinin tayin edilmesi amacıyla betondan karot numuneler alınırken sektördeki firmaların test cihazları üzerinde kalite kontrolünü sağlamak için kalibrasyon hizmeti veriliyor. Beton kalite laboratuvarlarının en önemli ekipmanlarından olan beton test presi, terazi, test eleği, termometre, kumpas ve etüv cihazlarının kalibrasyonu da akredite olarak gerçekleştiriliyor.

- Reklam-

Daha detaylı bilgi almak için THBB Yapı Malzemeleri Laboratuvarının www.thbblab.org adresindeki web sitesini ziyarete edebilirsiniz.

 

 

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here