Ana Sayfa Güncel Haberler 1 milyar dolara yapıldı 10 bin dolara satıldı

1 milyar dolara yapıldı 10 bin dolara satıldı

- Reklam-

İspanya’nın merkezinde yapımı 1 milyar dolara mal olan bir havalimanı, İspanya’da konut balonun zirve yaptığı dönemde inşa edilen ancak sonrasında konut balonun patlamasıyla şirketin batması üzerine terk edilmesinin ardından, şirketin mallarının açık artırmada satılmasıyla, 10 bin dolara alıcı buldu.

Bir grup uluslarası yatırımcının verdiği teklif, havalimanı için verilen tek teklifti. Bu şekilde havalimanı 100 bin katı daha düşük fiyata satılmış oldu. Uluslararası yatırımcılar arasında Çinliler olduğu da ifade edildi. Çinli yatırımcılar Tzaneen International, havalimanını Çinli şirketlerin Avrupa’ya giriş kapısı olarak kullanmak istediklerini söyledi. Havalimanının satış işlemi henüz tamamlanmadı. Ancak başka bir teklifin gelmesi de beklenmiyor. Ciudad Real havalimanı, Madrid’in 235 km uzağında yer alıyor ve zamanında Madrid’in Barajas havalimanına alternatif olarak düşünülmüştü.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnşaat Yüksek Mühendisi / İSG Uzmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Malmö’nün Dönen Gövdesinin Arkasındaki Hikaye | Turning Torso

Sadece İsveç'teki en yüksek bina değil, İskandinav ülkelerindeki en yüksek bina  olan burgu bina kategorisinde bir ilk olan ödüllü Turning Torso'nun arkasında oldukça ilginç...

Kolonlar