Ana Sayfa Güncel Haberler 10 Aydır Evinin Salonunda Kamyon Var

10 Aydır Evinin Salonunda Kamyon Var

- Reklam-

Ülkemiz oldukça ilginç olayların yaşandığı hatta bu ilginçliklerin dünya üzerindeki membası gibi. Malatya’da yaşanan bu olay ise bu ilginçliklerin sadece biri.

Bundan 10 ay önce freni patlayan kum yüklü hafriyat kamyonu, Suriyeli bir ailenin yaşadığı evin salonuna girerek durabilmiş, kazada 6 kişi yaralanmış ve hamile bir kadın yaşamını yitirmişti.

Evin sahibi 10 aydır evinden çıkarılmayan kamyon için sitem ederek yetkililerden kamyonun evinden artık çıkarılmasını istedi.

- Reklam-

Kamyonu evin içinde gören vatandaşlar ise özçekim yaparak bu trajikomik olayı anılaştırıyorlar. Bu eğlenceli bir görüntü gibi görünse de, evin taşıyıcı kolonlarından bazıları zarar gördüğü için evin yıkılma tehlikesi bulunuyor. Geceleri ise uyuşturucu ve alkol bağımlılarının içeriye girmesinden ise mahalle sakinleri oldukça rahatsız ediyor. Mahalleli kamyonun artık çıkarılmasını ve yaşanabilecek olumsuzluklardan mağdur olmak istemediklerini belirtiyor.

Ne diyebiliriz ki, 10 aydır evin içinde koca kamyon ve yıkılma tehlikesi bulunan bir bina, insanların canına zarar vermeden umarız ki çözüme kavuşur.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnşaat Yüksek Mühendisi / İSG Uzmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Deprem uzmanları depremlerle sarsılan Akhisar’da konuştu

 9 Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir: - "Çok fazla deprem fırtınası olduğunda çok büyük bir depremin önüne geçebilir” -...