Ana Sayfa Güncel Haberler 13.750 TL'lik Adobe Eğitim Seti, %98'lik Devasa Bir İndirime Girdi!

13.750 TL’lik Adobe Eğitim Seti, %98’lik Devasa Bir İndirime Girdi!

- Reklam-

Tasarımcılar için vazgeçilmez olan Adobe Photoshop ve benzeri uygulamalarını kullanmak göründüğü gibi hiç de kolay değil. Bu konuda yardımınıza yetişecek bir eğitim paketi çok ciddi bir indirime girdi.

Adobe Creative Cloud bünyesinde bulunan uygulamalar, fotoğraf düzenleme ve tasarım işleri için en işlevsel ve en popüler uygulamalar olarak görülüyor. Photoshop, Premiere, After Effects ve daha birçok Adobe uygulaması, yaratıcılığınızı konuşturmanız için biçilmiş kaftan. Ancak bu uygulamaları kullanmak o kadar da kolay değil, işte tam da bu yönde kendinizi geliştirmenizi sağlayacak muhteşem bir eğitim programı %98 indirime girdi.

- Reklam-

Her biri 199 dolara satılan toplamda 11 farklı eğitimin bulunduğu 2200 dolarlık eğitim paketi, kısa süreliğine %98 indirimle 39 dolara satılıyor. Ömür boyu erişim sağlayabileceğiniz eğitim, Adobe uygulamaları konusunda uzmanlaşmanızı sağlayacak.

70 saatten fazla süren eğitimler sonucunda Adobe uygulamalarını eskisinden çok daha iyi bir şekilde kullanabiliyor olacaksınız. Pazartesi gününe kadar geçerli olacak indirimle eğitimi 39 dolara satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak: Webtekno

 

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Betonarme ve Donatının İnşaattaki Önemi

Binalarımızdaki yapısal elemanlar; basınç, çekme, eğilme momenti ve burulma gibi iç kuvvetlere sahiptir. İstenmeyen deformasyon ile bu iç kuvvetlere dayanmak, inşaat malzemelerinin ana görevidir....