17 Ocak 2020
Ana Sayfa Güncel Haberler Dolar Bozdurana Bedava Vinç Hizmeti!

Dolar Bozdurana Bedava Vinç Hizmeti!

Bilindiği üzere son günlerde Türkiye-ABD arasında yaşanan kriz sonrası döviz olağanüstü bir şekilde yükseliş yaşadı. Devlet yetkililerin bu yaşanan kriz sonrası dövizinizi bozdurun çağrısına vatandaşlardan çeşitli kampanyalarla olumlu cevap geldi. Bunlardan bir tanesi de Ankara’da bir inşaat firması tarafından gerçekleştirildi.

Dolarda yaşanan normal olmayan yükseliş sonrası vatandaşlar çeşitli kampanyalar başlattı. Bunlardan belki de en ilginci Ankara’da bir inşaat firması tarafından yapılan “Dolar bozdurana bedava vinç hizmeti” kampanyası. Bu kampanya ayrıca inşaat sektöründe dövize karşı yapılan ilk kampanya niteliği de taşıyor.

Dolar Bozdurana Bedava Vinç Hizmeti!

- Reklam-

Ankara’da faaliyetlerini sürdüren Özen İnşaat ve Hafriyat Genel Müdürü Ahmet Murat, müteahhitler ve vatandaşları döviz bozdurma kampanyalara katılma çağrısında bulundu. Şirket yaptığı bu kampanya ile; bin dolar ve üzeri para bozdurup dekontunu şirkete getiren müteahhit ve vatandaşlara, 500 lira değerinde olan 18 ve 6 metrelik “Manitou Teleskopik” ile inşaat malzemelerini katlara ücretsiz olarak indirecek. İnşaat şirketinin müdürü Ahmet Murat, dövizde yaşanan yükseliş karşısında devletin yanında yer almak için kampanya düzenlediklerini söyledi.

Murat, “Son zamanlarda ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak ve devletimizin yanında olmak için kampanya başlattık. Kampanyamız bin dolarını bozdurup dekontunu getiren müteahhit arkadaşlarımızın bir tır dolusu malzemelerini “Manitou Teleskopik” ile katlara bedava olarak indireceğiz” dedi.

 

- Advertisement -

Kaynak: milliyet.com.tr

 

 

 

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here