Ana Sayfa Güncel Haberler Elektrik Direğine Kulübe Yaptı

Elektrik Direğine Kulübe Yaptı

Bartın’da, daha önce çalıştığı şirketten aldığı 20 metrelik elektrik direğinin üzerine kulübe inşa eden Mustafa Toprakdelen “20 yıllık hayalimi gerçekleştirdim” dedi.

Bartın Amasra’da 20 metre yüksekliğindeki direğin üzerine yapılan kulübe ilgi çekiyor. Uğurlar köyünde yoldan 20 metre yükseklikteki evde yaşayan Mustafa Toprakdelen (45), daha önce aşçılığını yaptığı inşaat şirketinden aldığı elektrik direğiyle evinin önüne kulübe inşa etti. Evin önüne kadar uzanan “T” şeklindeki demir direğin üzerine 6 metrekarelik sac yerleştiren Toprakdelen, çatısını yaptığı, zeminini tahtayla kapladığı kulübeye masa ve sandalye koydu. Toprakdelen’in misafirlerini ağırladığı kulübe, büyük ilgisi çekiyor. Toprakdelen, köye gelen misafirlerin 4 yıl önce yaptığı kulübeyi görünce şaşırdıklarını söyledi. Komşularının yanı sıra köye ilk kez gelen ve kulübeyi görmek isteyen kişileri de misafir ettiğini anlatan Toprakdelen, şöyle konuştu: “20 yıllık hayalimi gerçekleştirdim. Kulübeyi görenler bana ‘Karadeniz zekâsı yine kendini göstermiş, leylek gibi direk üzerine yuva yapmışsın’ diyor. Sağlık sorunları nedeniyle çalışamadığım için günün büyük bölümünü eşim ve çocuklarımla burada geçiriyorum.”

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Mart 2020) -

SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al
Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Müh.Mustafa AKSU
İnş.Müh.Mustafa AKSUhttps://www.sanalsantiye.com
Sanal Şantiye'nin kurucusu, İnşaat Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

THY’nin iç hatlardaki bütün uçuşları belli oldu

0
Korona Virüsü Covid-19 salgını nedeniyle, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürlüğünden iç hat seferleri ile ilgili açıklama yapıldı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin yaptığı...