Ana Sayfa Güncel Haberler İnşaatlar Ölüm Saçmaya Devam Ediyor

İnşaatlar Ölüm Saçmaya Devam Ediyor

- Reklam-

Türkiye’de yeterli önlemler alınmadığı ve caydırıcı yasalar çıkarılmadığı için neredeyse her gün meydana gelen cinayet gibi iş kazaları can almaya devam ediyor.

Dün biri Kayseri’de iki ayrı şantiyede yaşanan kazalarda iki işçi öldü. DHA’nın haberine göre, Kayseri’de Erenköy Mahallesi İğdelidere Caddesi üzerinde bulunan bir inşaatta çalışan 59 yaşındaki demir ustası Abdülkerim Aşık, asansörle ikinci kata demir yüklemeye çalışırken, iddiaya göre tellerdeki elektrik kaçağı nedeniyle akıma kapıldı. Aşık, olay yerinde hayatını kaybetti. Aşık’ın kalp krizi geçirerek ölüp ölmediği araştırılıyor.

İskeleden düştü

- Reklam-

Melikgazi İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi Varinlioğlu Caddesi’nde dün inşaat halindeki bir binanın 8’inci katında çalışan evli ve 2 çocuk babası 37 yaşındaki Yavuz Dilbaz, dengesini yitirince iskeleden düşerek ağır yaralandı. Dilbaz, Kayseri eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Dilbaz tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnşaat Yüksek Mühendisi / İSG Uzmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Barajlar Neden Gereklidir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Baraj eski zamanlardan beri insanlığın su ihtiyacını karşılamak ve tarımsal alanların sulanması amacıyla inşa edilen su yapılarıdır. Günümüzün modern barajları stratejik öneme sahiplerdir. Çünkü;...