Ana Sayfa Güncel Haberler İnşaatta Çalışan Tıp Öğrencisi İş Kazasında Yaşamını Yitirdi

İnşaatta Çalışan Tıp Öğrencisi İş Kazasında Yaşamını Yitirdi

- Reklam-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümü 4. sınıf öğrencisi Remzu Ersu, çalıştığı şantiyede vincin kaldırdığı beton bloğun üzerine düşmesi nedeniyle yaşamını yitirdi.

Hürriyette yer alan habere göre olay Esenyurtta bulunan bir şantiyede meydana geldi. Henüz 22 yaşında olan Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Remzi Ersu, dönem tatilini geçirmek için Van’dan İstanbul’a geldi. Remzi Ersu akrabası Sefer Deli’nin yanında bir inşaatta çalışmaya başladı.

Beton blok üzerlerine düştü.

Şantiyede vincin kaldırdığı beton blok, vincin halatının kopmasıyla birlikte tıp öğrencisi Remzi ve akrabası Sefer’in üzerine düştü.  Ağır yaralanan Remzi Ersu ve Sefer Deli sağlık ekiplerince yapılan müdahalenin ardından çevrede bulunan bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

- Reklam-

Talihsiz öğrenci yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acı haberi duyan Ersu’nun gencin yakınları hastaneye akın etti. Ersu’nun yakınları gözyaşlarına boğulurken, ağır yaralanan Sefer Deli’nin ise tedavisine devam edildiği kaydedildi.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

CESummit’20 | 22-23 Şubatta ODTÜ’de!

Sanal Şantiye'nin de medya sponsorluğunu üstlendiği CESummit, inşaat sektörü ve inşaat sektörüyle eşgüdüm içerisinde çalışan disiplinlerdeki şirketlerin sponsorluklarıyla desteklenen ve IACES ODTÜ tarafından düzenlenen...

Kolonlar