Ana Sayfa Güncel Haberler İskeleden Düşen Müfettiş ile Mühendis Yaşamını Yitirdi

İskeleden Düşen Müfettiş ile Mühendis Yaşamını Yitirdi

ANKARA’dan Kayseri’ye gelen iş müfettişi 29 yaşındaki Naci Ayvalıoğlu ile ilgili firmada görevli olan inşaat mühendisi Baki Güneş, 8 katlı inşaatın 5’inci katında denetim yaparken iskelesinden düşerek yaşamını yitirdi.

Olay, merkez Melikgazi İlçesi Tacettinveli Mahallesi’ndeki Hassan Yapı’ya işyeri ve konut inşaatında meydana geldi. Ankara’dan gelen 25 iş müfettişinden biri olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Güvenliği Ankara Grup Başkanlığı’nda görevli ve 1 yıllık evli 29 yaşındaki Naci Ayvalıoğlu, firmanın inşaatı mühendisi Baki Güneş ile birlikte inşaatta denetleme yaptı. İnşaatın 5’inci katındaki iskelenin çökmesi sonucu Müfettiş Ayvalıoğlu ve Güneş, 2’nci kattaki dükkanların olduğu bölümün terasına düştü. Müfettiş Naci Ayvalıoğlu ile kendisine inşaatı gezdiren inşaat firmasında görevli mühendis Baki Güneş olay yerinde öldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Mükremin ÖKSÜZGİL/ KAYSERİ, (DHA)

Kaynak: http://www.dha.com.tr/iskelesinden-dusen-is-mufettisinin-hayatini-kaybetti_695046.html
İnş.Müh.Mustafa AKSU
İnş.Müh.Mustafa AKSUhttps://www.sanalsantiye.com
Sanal Şantiye'nin kurucusu, İnşaat Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev sahibi olmak isteyip yeteri kadar nakit parası bulunmayan vatandaşlar uzun süredir konut kredisi faizlerinin düşmesini bekliyordu. Merkez bankasının faiz kararı sonrası önce devlet...