Birçoğumuz hayatımızda zaman zaman yeniliğe ihtiyaç duyarız. Bunu bazen gittiğimiz mekanlarda, kimi zaman kıyafetlerimizde, kimi zaman da evimizde gerçekleştiririz. Zevklerimize göre değişiklikler ruhumuza iyi gelecektir. Peki hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ve hepimiz için değerli olan yuvalarımız, evlerimizi nasıl dekore etmeliyiz?

Dekorasyon işi zevkli olduğu kadar, bir o kadar da zahmetli bir iştir. Ev dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken birçok husus vardır. Örneğin dekorasyon işleminin maliyeti, kaç günde biteceği, hangi malzemeler kullanılmalı, hangi renkler birbiriyle uyumlu vb. birçok soruyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu durumda da bazen bir profesyonel tarafından yardıma ihtiyacımız oluyor. Ancak güvenilir birini nereden bulacağım? Sorunun cevabı oldukça basit aslında: Evininustasi.com!

 

Evininustasi.com; boya badanadan, nakliyata, tadilat-dekorasyondan temizliğe birçok sektörde işinin ustalarına, firmalara kolayca ulaşmanızı sağlayan bir web sitesi. Bu site sayesinde talep formuna yaptırmak istediğiniz işlemi yazmanız yeterli! Kısa bir süre içerisinde usta/firmalardan fiyat teklifi alacaksınız. İşin güzel tarafı ise, size fiyat teklifi veren bu kişilerin profillerini inceleyerek, kriterinize uygun olanla anlaşabilecek olmanız. Örneğin ustanın bilgilerine veya firmanın nerede bulunduğuna, kaç yıldır bu işi yaptığına, daha önce yaptığı işin görsellerine, hatta hizmet alan kimselerin verdiği puan ve yazdığı yorumlara bile erişebiliyorsunuz. Bu sayede hizmet alacağınız, evinize sokacağınız usta hakkında önceden bilgi sahibi oluyorsunuz. Evininustasi.com, komple ev tadilatı gibi kapsamlı işlerde arzu etmeniz halinde size daha ayrıntılı bir referans dosyası yollayabiliyor.

Sitenin tek avantajı bu değil. Site sahiplerinin hukukçu olması da oldukça avantaj sağlıyor. Hukuki anlamda da, örneğin sözleşme hazırlanması için de size yardımcı oluyor. Aynı zamanda siteyi kullanan ustalar veya firmalar, bu site üzerinden aldıkları işlere daha uygun fiyatlar veriyor.  Siz de tadilat gibi oldukça zorlu, zahmetli işlerde kriterlerinize uyan profesyonellerden hizmet almak istiyorsanız bu web sitesini kesinlikle öneririm.

Site aynı zamanda tadilat, nakliyat, boya badana vb. sektörlerde çalışan kimselere de iş imkanı sağlıyor. Firmaların veya ustaların tek yapmaları gereken siteye kaydolup, profillerini düzenleyip, gelen işlere teklif vermek. Bu sayede kendilerini böyle bir platformda müşterilerine tanıtma imkanı da yakalıyorlar.

Bu içeriğimi puanlar mısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here