Ana Sayfa Güncel Haberler Foton Dergisinin Yeni Sayısı Yayında!

Foton Dergisinin Yeni Sayısı Yayında!

IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından ücretsiz olarak yayımlanan bilim ve teknoloji dergisi Foton’un yeni sayısı yayınlandı !

Alanında uzman birbirinden değerli isimlerin yazılarıyla yer aldığı yeni sayının içeriğinde; röportajlar, dijital inovasyon, yapay zeka, video oyunu süreçleri, robotik, yazılım, girişimcilik, spor, otomobil, filmler ve gezi yazısı gibi konular yer alıyor.

Foton#6 Yazarları :

Buraya tıklayarak dergiyi inceleyebilirsiniz.

Derginin geçmişte yayımladığı beş sayısını da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

IEEE Nedir ?

IEEE dünyanın en büyük teknik organizasyonudur.  Uluslararası bir yapısı olan IEEE, 160 ülkede 426.000’den fazla üyesiyle kar amacı olmadan mühendislik alanında çalışmalar yürütür. IEEE tüm dünyada Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği yayınlarının yaklaşık %30’unu tek başına yayımlamaktadır. IEEE’ nin öğrenci ayağı Türkiye’ de 100’den fazla üniversitede mevcuttur.

Foton Nedir?

Foton, IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu Yayın ve Tasarım Komitesi tarafından ücretsiz olarak yılda iki kez yayımlanan bilim ve teknoloji dergisidir. Derginin şuanda yayımlanan altı sayısı bulunmaktadır.

 

Foton

instagram.com/ieeebaunfoton

IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu

facebook.com/ieeebaunsb

twitter.com/ieeebaunsb

instagram.com/ieeebaunsb

linkedin.com/company/ieee-balikesir-university-student-branch/

Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Ağaçların Üzerinde Bir Yol

Bu yol gerçekten çok güzel bir mimariye sahip. Camp Adventure adlı inanılmaz ve yaratıcı bir şekilde tasarlanmış doğa yürüyüş yolu ve gözlemevi, Danimarka'nın Kopenhag şehrinde,...