Ana Sayfa Güncel Haberler Pamukkale'de ulaşılmadık yer kalmayacak

Pamukkale’de ulaşılmadık yer kalmayacak

Denizli’ye bağlı Pamukkale Belediyesi bu yılın ilk 7 ayında ilçe genelinde üst yapı çalışmalarını dev bir yatırıma imza attı.

Pamukkale Belediyesi’nde 7 ayda toplam 35 kilometre sıcak asfalt, 204 bin metrekare parke ve 100 bin metre bordür olmak üzere Pamukkale Belediyesi, 19 milyon liralık dev bir yatırım gerçekleştirdi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, başlattıkları dev üst yapı hamlesiyle ilçede dokunmadık bir alan kalmayacağını, modern bir Pamukkale için aralıksız çalışmaya devam edeceklerini söyledi.  Pamukkale Belediyesi, üst yapı yatırımlarına ara vermeksizin devam ediyor. Merkez mahallelerden en uç noktadaki Gözler Mahallesi’ne kadar neredeyse her noktada üst yapı devrimi başlatan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ekibiyle çalışmaları planlıyor, yönlendiriyor, eksiksiz tamamlanması için her noktada incelemeler yapıyor. Pamukkale İlçesinde 30 mahalle de 50 kilometreyi bulan 30 milyon liralık dev bir yatırımla ana cadde düzenleme çalışmalarının yanı sıra mahalle mahalle ara caddeler de modern bir yapıya bürünüyor. 7 aylık süreçte ise Pamukkale Belediyesi ekipleri ilçenin birçok noktasında yoğun çalışmayla toplam 35 kilometre sıcak asfalt, 204 bin metrekare parke ve 100 bin metre bordür olmak üzere 19 milyon liralık dev bir yatırım gerçekleştirdi. Üst yapının geçtiği her noktada ise büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanırken, mahalleler modern bir yapıya kavuşmaya ediyor. Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, planlanan çalışmaları eksiksiz sürdürüyor.  “HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ” Şehir merkezindeki değişim ve dönüşümü 68 mahallenin tamamına yansıtmak için yoğun çaba harcadıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale İlçemizde her alanda çalışmalarımız sürüyor. ‘Halkımıza hizmet etmek, halkımızın hayır duasını almak amacıyla göreve geliyoruz’ demiştik. Bize emanet edilen yetkileri, kılı kırk yararak yine halkımızın hizmetine sunmak anlamında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hayallerimiz ne ise bir bir Pamukkale’de gerçeğe dönüşüyor. Her alanda yoğun bir tempo içindeyiz. Özellikle üst yapı anlamında ilçemizin hak ettiği ne varsa onu sağlamak adına planladığımız süreçte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız protokolle de ana arterlerdeki yükümlülükleri de devir alarak 30 mahalle de 50 kilometreyi bulan 30 milyon liralık dev bir yatırımla ana cadde düzenleme çalışmalarının yanı sıra ara caddelerde de yoğun bir şekilde üst yapı hamlemizi yürütüyoruz. Ekiplerimiz durmaksızın ihtiyaçlar ve aciliyet noktasında bir bir çalışmaları tamamlıyor ve diğer planladığımız çalışmaları başlatıyor. Yol, kaldırım, kilit taşı imalatı anlamında hava şartlarına bağlı olarak ta çalışma takvimi de belirli bir periyodu kapsıyor. Temmuz ayı sonu itibariyle ulaştığımız nokta ise, çalışmalara verdiğimiz önemin sonucunu veriyor. Biz Pamukkale halkımıza üst yapıdan diğer hizmetlerimize kadar her alanda en iyisini vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnşaat Yüksek Mühendisi / İSG Uzmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Hızlı yaşlanmanın 3 belirtisi

Dr. Ata Nejat Ertek hızlı yaşlanmanın belirtilerine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, cilt yaşlanmasının diğer organlardan farklı seyrettiğini ifade ederek,...