Ana Sayfa Blog SAP2000, ETABS, TEKLA ve MS Project Eğitimleri!

SAP2000, ETABS, TEKLA ve MS Project Eğitimleri!

- Reklam-

Hangi programların eğitimleri mevcut?

Eğitimler online mı?

  • Yeni nesil eğitim platformu UDEMY aracılığı ile online olarak veriliyor.

İlk olarak 9 Aralık 2017’de bir YouTube platformu olarak kurulan MÜHENDİS AKADEMİ, sonrasında Türkiye’nin En Çok İzlenen Online Teknik Eğitim Platformu haline gelmiştir. Mayıs 2019 itibariyle MÜHENDİS AKADEMİ tarafından oluşturulan eğitimler, 2.000.000 dakikanın üzerinde izlenmiştir.

MÜHENDİS AKADEMİ temel olarak iki platformda hizmet vermektedir. Bunlar YouTube ve UDEMY’dir. Yine Mayıs 2019 itibariyle, YouTube’da 8.300’ün üzerinde abonesi ve UDEMY’de 2500’e yakın kursiyeri bulunmaktadır.

Sadece bu sayılar bile MÜHENDİS AKADEMİ eğitimlerinin kalitesini anlatmaya yetmektedir ancak UDEMY.com’da bulunan eğitimlerimizin içerikleri hakkında detaylı bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz:

- Reklam-

 

SAP 2000

SAP2000 Eğitim Akademisi: Mayıs 2019 itibariyle 1100’ün üzerinde kayıtlı kursiyere sahip olan kursumuz, UDEMY’de en çok izlenen ve tercih edilen SAP2000 Eğitimi’dir. Kursiyerlerin puanlamasıyla 5 üzerinden yaklaşık 4.8 puana sahip bu eğitimin içeriğinde ilk olarak piyasada sıklıkla inşa edilen, sanayi tipi hangar yapısı modellenmekte ve çözülmektedir.

Teknik rapor oluşturulma sürecine kadar her detaya değinilen eğitimin içeriği sürekli günceldir. Sanayi yapısı çözümünün ardından 2. proje olan betonarme kutu menfez projesine başlanmıştır. Yakın zamanda 2. proje bitirilecek ve 3. bölümde ise TBDY2018’de dikkat edilecek noktaların yer alacağı yönetmelik eğitimi başlayacaktır. MÜHENDİS AKADEMİ eğitimleri, bir kere oluşturulduktan sonra bırakılan eğitimleri değildir. Sürekli güncel içeriği ve etkin Soru-Cevap bölümüyle, kursiyerler için adeta bir başucu kaynağıdır. Sorulan her soru, 24 saat içerisinde mutlaka cevaplanmaktadır. Aşağıdaki görselde örnek bir Soru-Cevap diyaloğunu görebilirsiniz:

 

Bilgi birikimini düzeyli bir şekilde kursiyerlerine aktarmayı hedef edinmiş MÜHENDİS AKADEMİ Ekibi tarafından hazırlanan 2. bir diğer kurs ise TEKLA Eğitim Akademisi’dir. SAP2000 Eğitim Akademisi’ne ait örnek bir ders videosuna ve SANAL ŞANTİYE’ye özel 25₺’lik özel indirimli kayıt fırsatına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

 

SAP2000 ÖRNEK DERS:

KAYIT OL

 

 


TEKLA

 

TEKLA Eğitim Akademisi: Mayıs 2019 itibariyle 630’un üzerinde kayıtlı kursiyere sahip olan TEKLA Eğitim Akademisi, UDEMY.com’da bulunan TEK TÜRKÇE TEKLA Eğitimi’dir. Kompleks bir eğrisel çatı sisteminin aşıklarından kapama plakalarına, ankrajlarından berkitme levhalarına kadar tüm detaylarının modellendiği bu eğitimin süresi yaklaşık 12 saattir. Hala eklemeler devam eden eğitimde, gerçek uygulanmış ve inşa edilmiş bir proje anlatılmaktadır. Kursiyerlerin vermiş olduğu puanlarla 5 üzerinden 4.5 puana sahip olan eğitim, büyük bir özveri ve özenle hazırlanmıştır. TEKLA Eğitim Akademisi’ne ait örnek bir ders videosuna ve SANAL ŞANTİYE’ye özel 25₺’lik özel indirimli kayıt fırsatına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

 

TEKLA STRUCTURES ÖRNEK DERS:

 

TEKLA STRUCTURES KAYIT OL


ETABS

 

ETABS Eğitim Akademisi: Mayıs 2019 itibariyle 380’in üzerinde kayıtlı kursiyere sahip olan kursumuz, UDEMY’de oluşturulan İLK, TEK ve EN ÇOK İZLENEN YALIN ETABS Eğitimi’dir. Kursiyerlerin puanlamasıyla 5 üzerinden yaklaşık 4.6 puana sahip bu eğitimin içeriğinde ETABS’in en çok kullanıldığı yapı tipi olan YÜKSEK BİNA MODELLEMESİ ve ANALİZİ anlatılmaktadır.

Tüm eğitim TBDY2018’e göre oluşturulmuş olup, tüm detaylara inilmekte ve ezbere dayalı olmayan, tamamen işin mantığını öğreten bir süreçle eğitim verilmektedir. Yine örnek bir Soru-Cevap diyaloğunu aşağıdaki görselde görebilirsiniz:

Kurs içeriğinde tüm detaylara değinildiği, aşağıdaki görselde bulunan tüm bölüm başlıklarına bakıldığında farkedilecektir:

ETABS Eğitim Akademisi örnek ders videosuna ve SANAL ŞANTİYE’ye özel 25₺’lik özel indirimli kayıt fırsatına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

 

ETABS ÖRNEK DERS:

 

ETABS  KAYIT OL


MS PROJECT

 

MS PROJECT Eğitim Akademisi: Yeni eklenen eğitimlerimizden biri de MS PROJECT Eğitim Akademisi’dir. Kısa sürede 140 kursiyere ulaşmış ve 4.6’nın üzerinde puana sahip olan bu kursta diğer eğitimlerimizden farklı olarak planlama, yönetim, maliyet, proje yönetimi kavramları anlatılmakta ve bilgisayar destekli modelleme eğitimi verilmektedir. Sürekli güncel olan eğitimimiz şu an için 2,5 saat süreye sahiptir ve 2019 sonuna kadar yeni eklemelerle 5 saati geçmesi planlanmaktadır. Bu yeni kursumuzun içeriklerine şöyle bir göz atalım:

Hem yöneticiler için hem de yönetici veya planlamacı olmak isteyen mühendisler için eşsiz bir proje yönetimi eğitimi olan MS PROJECT Eğitim Akademisi’ne ait örnek bir derse ve SANAL ŞANTİYE’ye özel 25₺’lik özel indirimli kayıt fırsatına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

 

MS PROJECT ÖRNEK DERS:

 

MS PROJECT KAYIT OL


Eğitimler Mühendis Akademi tarafından hazırlanmış olup her türlü sorunuz için irtibat Mühendis Akademidir.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Temeli görkemli bir şekilde atılmıştı ama…

Trabzon’un Yomra ilçesinde temeli yaklaşık 20 ay önce atılan Yomra Sanayi Sitesi’nden iş yeri satın alan vatandaşlar, iş yerlerinin belirtilen sürede teslim edilmediği gerekçesiyle...

Binalar Neden Çöker ?